شما اینجا هستید

اخبار قزوین » شورای ائتلاف یک جریان بزرگ فراگیر است
نویسنده : رضا سبحانی فر

به گزارش خبرنگار سیاسی قزوین بروز، رضا سبحانی‌فر صبح امروز در نشست خبری با جمعی از رسانه‌های استان قزوین که در اتاق جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلای قزوین برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار کرد: انتخابات در ارتقاء شاخصه‌های امنیت تاثیر دارد؛ هر اندازه مردم حضور جدی‌تری در انتخابات داشته باشند به همان میزان در تولید قدرت نرم جمهوری اسلامی و اقتدار نظام موثر خواهد بود.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم که شورای ائتلاف و وحدت با لیست ۹ نفره اصلی تا انتهای انتخابات پیش رود؛ فسلفه ایجاد شورای ائتلاف این بود که تصمیمات را توسط مردم انجام دهیم و براساس مردم سالاری دینی معتقد بودیم منتخبین مردم در حوزه‌های مختلف مشارکت داشته باشند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان قزوین درباره سلامت انتخابات این شورا گفت: هیچ کاندیدایی از لیست ۲۹نفره که انتخاب شدند در سلامت برگزاری انتخابات اختلالی ایجاد نکرد؛ البته شاید در ترکیب اتفاقاتی صورت گرفته باشد و بیش از ۵۱۰ نفر و ۸۴ درصد مدعوین در انتخابات لیست ائتلاف شرکت کردند.

این مقام مسئول اذعان کرد: در استان‌ها ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی نداریم بلکه ستاد هماهنگی ستادها را داریم؛ شورای ائتلاف اعلام کرد که یک ستاد مستقلی را در استان‌ها ایجاد خواهد کرد و شورای ائتلاف و وحدت توانست بیش از ۱۰۰ ستاد را در استان ساماندهی کند؛ امیدواریم در روزهای آینده بیش از ۱۰۰ ستاد دیگر راه‌اندازی شود که تقریبا ۵۰ ستاد در قزوین مستقر خواهد بود.

فلسفه تشکیل شورای ائتلاف جلوگیری از سهم‌خواهی‌ها بوده است

سبحانی‌فر عنوان کرد: فلسفه تشکیل شورای ائتلاف جلوگیری از سهم‌خواهی‌ها بوده و از ابتدا بدون قید شرط فعالیت می‌کند. ما معتقدیم در شورای شهر که خانواده و تربیت وجود دارد جنسیت موضوعیت پیدا می‌کند و بانوان نیز می‌توانند نقش‌آفرینی کنند.

وی تصریح کرد: مکانیزم باید به گونه‌ای طراحی شود که در برخی شرایط بانوان نیز نقش‌آفرینی کنند و از ظرفیت آنها استفاده شود که براین اساس، در لیست شورای شهر دو نفر خانم را معرفی کردیم.

دبیر شورای ائتلاف استان قزوین یادآور شد: تشخیص شورای وحدت این است که آیت‌الله رئیسی به عنوان انتخاب اصلح بوده و کارنامه وی در طول مسئولیتش بیانگر این موضوع است.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی در اجرا نشان داد که فسادستیز است و با کسی تعارف ندارد؛ دارای تیم بسیار قوی است و نسبت به مسائل اشرافیت دارد و شاخصه‌های ریاست جمهوری موردنظر رهبری در وی نمایان است.

شورای ائتلاف یک جریان بزرگ فراگیر است

سبحانی‌فر بیان کرد: شورای ائتلاف یک جریان بزرگ فراگیر است و در بستر استان قزوین، شبکه دارد و ساختار از پایین به بالاست؛ لذا شورای ائتلاف تنها مختص قزوین نیست بلکه لیست آن در شهرها بسته می‌شود و ستادهایی که برای آیت‌الله رئیسی تشکیل شده نشانگر گستردگی ستاد ائتلاف است.

وی تاکید کرد: معتقدیم شهرداری باید براساس شایسته محوری مدیریت شود، ما باید منبع پایدار تعریف کنیم و این امر باید اعمال شود و برای تحول مثبت در شهرداری نیاز به مدیریت جدی وجود دارد.

این مقام مسئول اذعان کرد: تصمیماتی که در دوره قبل گرفته می‌شود تاثیرات خود را بر دوره بعد نیز می‌گذارد؛ در شورای ائتلاف نسبت به هیچ دوره‌ای حمایت مطلق نداریم و معتقدیم می‌شد عملکرد بهتری داشت.

سبحانی‌فر در پایان گفت: در صورت رسیدن لیست ۹ نفره شورای ائتلاف قزوین به شورای شهر در انتخابات پیش‌رو، امیدواریم قبل از انتخابات به یک الی دو نفر برگزیده برای جایگاه شهردار قزوین برسیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری قزوین بروز |