شما اینجا هستید

اجتماعی » متکدیان قزوین ساماندهی می‌شوند
نویسنده : محسن رحیمی

محسن رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار قزوین بروز اظهار کرد: عوامل گشت مرکز ساماندهی متکدیان در شیفت‌های مختلف اقدام به گشت‌زنی در شهر قزوین خواهند کرد و در صورت تماس شهروندان با این مرکز نیز به محل اعزام و وضعیت متکدی بررسی خواهد شد که در صورت نیاز به بررسی بیشتر موضوع و کسب تکلیف از مقام قضایی، متکدی به مرکز ساماندهی متکدیان واقع در بلوار شهید باهنر قزوین منتقل خواهد شد تا مراحل اداری برای غربالگری فرد و ارجاع به یکی از دستگاه‌ها طی شود.

وی افزود: مردم به هیچ عنوان به متکدیان کمک نکنند چرا که کمک‌های مردمی موجب افزایش متکدیان خواهد شد و یقین داشته باشند این مرکز نسبت به بررسی وضعیت متکدی اقدام و چنانچه فردی واقعا نیازمند باشد از هیچ کوششی به لحاظ اداری و غیر اداری برای کمک به آن فرد دریغ نخواهد شد.

مسئول متکدیان استان قزوین تاکید کرد: کمتر از ۳۰ درصد متکدیان استان نیازمند واقعی هستند و مابقی حرفه و کسب خود را تکدی‌گری قرار داده‌اند که در این بین افراد ثروتمندی هم وجود دارند که حتی اقدام به اسپند دود کردن در چهارراه‌ها می‌کنند.

رحیمی عنوان کرد: مردم در راستای کمک به اجرای طرح ساماندهی متکدیان در صورت مشاهده متکدی در شهر قزوین با سامانه ۱۳۷ شهرداری و یا تلفن ۳۳۳۵۴۰۲۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری قزوین بروز |