شما اینجا هستید

اخبار قزوین » ویژه برنامه‌های انتخاباتی روی آنتن می‌رود

علی رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی قزوین بروز اظهار کرد: شبکه‌های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه‌های «آرمانِ ده»، «راه فردا»،«گفتگوی ویژه خبری»،«حرف حساب» و «به وقت مردم» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت خود، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه‌های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از تلویزیون و رادیو پخش می‌کند.

وی افزود: این ویژه برنامه تلویزیونی با هدف ترغیب و تشویق حضور مردم روستا بخصوص جوانان در انتخابات شوراهای روستا با بخش‌ها، گفتگو با کارشناسان درباره ظرفیت‌های روستاها، گفتگو با بخشداران در خصوص ظرفیت‌های مختلف روستایی هربخش، نمایش عروسکی درباره وعده‌های انتخاباتی کاندیداهای شوراها، گفتگوی تلفنی با معتمدین و اهالی روستاها، بخش گزارشی با موضوع معرفی روستاهای استان و به تصویر کشیدن ظرفیت کارگاه‌های تولیدی، پتانسیل‌های گردشگری و کشاورزی روستاهاست.

 

مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین با بیان اینکه ویژه برنامه « آرمانِ ده » به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی هرشب ساعت۲۱ به مدت ۴۵ دقیقه روی آنتن شبکه قزوین می‌رود، عنوان کرد: ویژه برنامه تلویزیونی «راه فردا» نیز به صورت گفتگوی استودیویی با حضور کارشناس درباره ظرفیت شوراهای شهر، کارکرد و نقش و جایگاه شورای شهر و شورای عالی استان‌ها در قانون اساسی بصورت گزارشی و کارشناسی روی آنتن می‌رود.

 

رحیمی اضافه کرد: این برنامه دارای بخش‌های متنوعی همچون اطلاعات تصویری جایگاه شورا و اهمیت شورا در قانون اساسی بصورت موشن گرافیک و گفتگو با خبرنگاران است؛ «راه فردا» به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی سه شنبه‌ها به مدت ۴۵دقیقه از شبکه قزوین پخش می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: سیمای مرکز قزوین علاوه بر این پخش تیزر، نماهنگ و زیرنویس‌هایی مرتبط با انتخابات را در دستور کار قرار داده است که بصورت مستمر از سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.

مدیردفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین خاطر نشان کرد: ویژه برنامه « حرف حساب » نیز با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف روزهای شنبه و دوشنبه ساعت ۱۲:۰۵  و بازپخش آن روزهای سه شنبه و پنجشنبه به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا و میزگرد انتخاباتی «به وقت مردم» پنجشنبه ها ساعت ۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه و بازپخش آن روزهای جمعه ساعت ۱۱:۴۵ به تهیه کنندگی کوروش دهخدانیا از رادیو قزوین پخش می‌شود.

رحیمی در پایان یادآور شد: خبر مرکز قزوین هم گفتگوی ویژه خبری را با همین موضوع با حضوراساتید دانشگاه و فعالان سیاسی و رسانه ای استان روزهای دوشنبه و سه شنبه به تهیه کنندگی علی صفری بعد از خبر ساعت ۲۰ روی آنتن می‌برد؛ خبر مرکز قزوین همچنین جلسات ستاد انتخابات استان، رویدادها و مناسبت‌های مرتبط با انتخابات را پوشش می‌دهد.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری قزوین بروز |