شما اینجا هستید

اجتماعی » ۱۰۰ طرح عمرانی ویژه بخش کشاورزی در استان قزوین اجرا می‌شود
نویسنده : جهادکشاورزی

حمیدرضا تبسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی قزوین بروز اظهار کرد: برای اجرای این تعداد طرح افزون بر ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارای سرمایه‌ای این سازمان مصوب شده است.

وی افزود: از مجموع این مبلغ ۴۸میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، ۴۰میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن منطقه‌ای، چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات دوسوم سه درصد نفت وگاز، ۶۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات ویژه استانی و مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از محل کمکهای فنی و اعتباری مصوب شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه بیشترین اعتبارات برای بخش آب وخاک مصوب شده افزود: ۴۵ پروژه برای اجرای انتقال آب کشاورزی، لوله گذاری، احداث سربند، استخر ذخیره آب کشاورزی، مرمت و بازسازی قنوات و سایر پروژه ها در روستاها مصوب شده است .

تبسمی اضافه کرد: مابقی پروژه‌ها در قالب طرحهای افزایش تولیدات زراعی، باغی، دامی، شیلات، مبارزه با آفات نباتی، ترویج و توانمندسازی جوامع محلی و بهره برداران مصوب شده است.

به گفتۀ این مقام مسئول، بیشترین اعتبارات مصوب شده مربوط به توسعه پایدار آب وخاک دشت قزوین در سطح استان با اعتباری به مبلغ ۶۸ میلیارد ریال که مربوط به شهرستان آبیک و با اعتباری به مبلغ ۳۱ میلیارد ریال است.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری قزوین بروز |